התקשרו עכשיו: 04-8342111

info@ivf-4u.com

להצליח בטיפולי פוריות  ולשמור על בריאות הגוף והנפש
גישה הוליסטית לטיפולי פריון

לצד טכנולוגיות חדשניות באוירה סטרילית , גם הספקנים ביותר מסכימים שהחיבור בין גוף לנפש בעל חשיבות עצומה במטופלי פריון והפריה במבחנה אשר לעיתים קרובות נתונים ללחץ רב ואף דכאון.

זה לא סוד שטיפולי פריון חושפים את המטופלים למצבי לחץ קשים ולאורך זמן. לא רק שצריך לבצע בדיקות שונות,  חלקן כואבות , ולהיחשף בנושא הכי אינטימי  בפני הרופאים והצוות אלא שהטיפולים וההתנסות בטיפולי פריון והתחושות שנלוות משתלטות על כל תחומי החיים. המטופלים נתונים בחיי היום יום לשיבושים בעבודה, ביחסים במשפחה הקרובה וה”לוחצת” מרוב אהבה  , בזוגיות ועד המיטה… כאשר הזוגות צריכים לציית להוראות מדוקדקות גם בחדר השינה..

לחץ לכשעצמו לא גורם לאי פוריות, ולראיה – גם נשים תחת לחץ נכנסות להריון ויולדות ילדים בריאים.  אבל  מחקרים אחרונים העוסקים בנשים העוברות טיפולי פריון מראים כי לירידה בלחץ  יש השפעה משמעותית על הצלחת הטיפולים.

הרבה זוגות מגיעים  לטיפולי פריון לרופא לאחר שגלשו שעות באתרי אינטרנט, קראו ספרים   ומעודכנים  להפליא  במגוון הטיפולים ורוצים לקבל משהו בנוסף למידע והוראות הטיפול.

התוכנית של גוף ונפש  –  Mind and Bodyהוטמעה ע”י פרופ’ מרתה דירנפלד והצוות ביחידה לפריון והפריה חוץ-גופית ( IVF) במרכז רפואי כרמל.

תוכנית חדשנית זו  של גוף ונפש הוכחה מדעית כמעלה את ההצלחות בטיפולי פריון והפריה במבחנה נבדקה לראשונה ויושמה בהצלחה רבה  במרכז רפואי בלונדון ע”י פרופ’ דירנפלד אשר שהתה שם במשך שנתיים שבתון.

וכשחזרה לארץ , התוכנית   הותאמה  לרוח הישראלית ותרבותה.

תחת ניהולה ,  יושמה  גם שיטה יחודית “כחול לבן ” של הרפיה שרירית מתקדמת (PMR)  שפותחה בשיתוף פעולה עם צוות באוניברסיטת חיפה.

בשיטה זו כל אשה שעברה העברת עוברים לרחם במסגרת טיפולי IVF האזינה לקלטת עם הדרכה להרפיה. התוצאות היראו ירידה משמעותית.ברמות החרדה – בקבוצה שתרגלה .

השיטה הוצגה גם בכנס בינלאומי לפוריות בפראג.

בסדנאות  שנערכו , ניתנו הרצאות  ,ייעוץ תזונה , הוצגו גישות רפואה אלטרנטיבית ע”י מומחיות בשטח , שיטות הרפיה מתקדמות ועוד. , המשתתפות עברו התנסות חויתית בשיטות שונות המיועדות  להרפיה והקלה במתח וחרדה.
ניתן לקבל חוברת הדרכה וקלטת להרפיה שרירית מתקדמת.

פורפסור מרתה דירנפלד
מומחית לרפואת נשים ומיילדות
רח' הירקון 6.
עיר חיפה (ישראל)
טלפון: 04-8342111

info@ivf-4u.com

חייגו כעת